Şap Betonu Kırma

  1. Anasayfa
  2. Şap Betonu Kırma

Şap Betonu Kırma

Alo Moloz Hattı; Yılların tecrübesi ile değerli müşterilerimize moloz atma, yıkım kırım konularında uzman personellerimiz ve son teknolojiye sahip makine parkurlarımız ile hizmet vermekteyiz. Şap betonu kırma konusunda da faaliyet gösteren firmamız İstanbul bölgesinde müşteri memnuniyetine uygun, en iyi fiyatlar ile hizmet göstermekte ve İstanbul şap betonu kırma firmaları arasında da en iyi hizmeti veren firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktadır.

Şap betonu kırma bina yıkımı esnasında gerçekleştirilmektedir. Bina da olmasını istenmeyen şap kısmının ortadan yok edilebilmesi için şap kırma makinelerini kullanmaktayız. Bu konuda firmamız sizlere en iyi hizmeti sağlamakta ve en uygun fiyatlarla hizmet vermektedir.

Şap betonu kırma veya kesme alanlarında profesyonel bir firmaya ihtiyaç duymanız halinde sorunsuz ve güvenilir bir şekilde hizmet sağlamaktan gurur duyacağız. Büyük iş makinelerinin giremediği alanlarda kompresör, hilti veya el ile kırım gerçekleştirebilmekteyiz. Şap kırma konusunda iletişime geçmek için iletişim bilgilerimiz bölümünde yer alan telefon numaralarımızdan bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

MOLOZLARINIZI ÇUVALLI VEYA ÇUVALSIZ OLARAK ALMAKTAYIZ 0532 737 96 25